O nás

Víme, že naší největší konkurenční výhodou jsou naši lidé. Jejich výběru, tréninku a motivaci se snažíme dávat maximum. Jsme nesmírně pyšní na to, že nám zákazníci i obchodní partneři aktivně referují o špičkové kvalitě našich lidí.

Naše hodnoty

KVALITA

Jsme přesvědčeni, že naše výrobky musí splňovat nejpřísnější výrobní a bezpečnostní standardy. Proto dbáme na certifikovanou kvalitu použitých surovin a zadáváme výrobu dle naší receptury pouze GMP firmám (GMP = správná výrobní praxe).

INOVACE

Protože jsme sami lékaři, od začátku jsme se rozhodli dodávat na trh pouze výrobky s vysokou medicínskou přidanou hodnotou, které konvenují s aktuálními vědeckými a medicínskými trendy a studiemi. Rádi při vývoji produktů následujeme světové guideliny (doporučené postupy) a vždy se zaradujeme, když se některé námi použité komponenty posléze objeví ve světových guidelinech.

CENA

Jsme Češi a česká firma, a proto chápeme sociální rozměr toho, co děláme pro české a slovenské zákaznice. Z kvalitativních důvodů nemůžeme být nejlevnější, avšak často naši zahraniční konkurenci svými cenami „držíme při zemi“.

Naše vize

Onapharm (jak již název napovídá) chce sloužit českým a slovenským ženám při jejich péči o své zdraví tím, že jim přináší kvalitní a dostupná řešení. Snažíme se pomáhat jak špičkovými produkty s vysokou přidanou hodnotou, tak vzděláváním a odborným poradenstvím.

Náš příběh

Společnost Onapharm, s.r.o. se dlouhodobě věnuje ženskému zdraví. Za vznikem stojí Jirka s Tondou, kteří se jako dva atestovaní lékaři potkali na poli komerční farmacie již v roce 1996 a společně sbírali zkušenosti nejen v medicínském marketingu, ale také v rozvoji businessu, řízení portfolia produktů a vedení lidí. Kromě toho je však spojovala také idea toho, jak dělat věci jinak a touha vytvářet na českém trhu věnovanému lidskému zdraví skutečnou přidanou hodnotu.

Tak se stalo, že spolu v roce 2007 založili firmu a od té doby přivedli na český trh desítky produktů (doplňků stravy, zdravotnických prostředků i léků), jejichž vznik se opírá o detailní vědecké rešerše a kterými odpovídají na skutečné potřeby pacientů, lékárníků i lékařů. Jejich misí však není pouze produkty vymyslet, vyrobit a dostat k pacientům. Nedílnou součásti jejich práce je neustálá edukace odborných pracovníků i koncových spotřebitelů. Proto se svým týmem dodnes pravidelně objíždí odborné semináře a kongresy pro lékaře a lékárníky.

My

MUDr. Antonín Krpenský

MUDr. Antonín Krpenský

Role: tým lídr, koordinátor
MUDr. Jiří Emmer

MUDr. Jiří Emmer

Role: vizionář, inovátor
Mgr. Luboš Kacetl

Mgr. Luboš Kacetl

Role: usměrňovač, finišer